Badania genetyczne W NiepłodnośCI

Niepłodność o podłożu genetycznym u kobiet i mężczyzn dotyczy ok. 30% par borykających się z trudnościami z poczęciem dziecka.

Istotną przyczyną występowania niepłodności jest profil genetyczny pacjenta. Niekorzystny wariant sekwencji genów związanych z procesami wpływającymi na zdolności reprodukcyjne prowadzi do zwiększonego ryzyka wystąpienia zaburzeń, a nawet całkowicie uniemożliwia posiadanie potomstwa

Na podstawie wyników badań specjalista będzie w stanie ocenić przyczynę problemów i zaplanować właściwe działania medyczne lub w przypadku wątpliwości zaproponuje konsultację genetyczną oraz dodatkową, pogłębioną diagnostykę.

1

Zamów badanie online w sklepie internetowym. Zestaw pobraniowy zostanie dostarczony pod wskazany przez Ciebie adres na koszt Laboratorium INVICTA.

2

Oddaj próbkę śliny do zestawu pobraniowego a następnie wyślij zestaw do laboratorium kurierem. Koszt transportu pokrywa Laboratorium INVICTA.

3

Po maksymalnie 14 dniach otrzymasz elektrorniczny dostęp do Spersonalizowanego Raportu Genetycznego.

Laboratorium Genetyczne INVICTA.
Jakość i wiarygodność bez kompromisu.

Laboratorium Genetyczne istnieje od 2001 roku i jest liderem w zakresie kompleksowych analiz DNA. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zdobywanemu w Polsce i w ośrodkach międzynarodowych, nowoczesnym technologiom oraz innowacyjnemu systemowi kontroli, naszym Klientom i Pacjentom oferujemy badania o najwyższym poziomie jakości.

Dowiedz się więcej


Najczęściej wykonywane badania

Promo
Oceniony 5.00 na 5.
750.00  399.00 
Promo
Oceniony 5.00 na 5.
750.00  399.00 
Promo
Oceniony 5.00 na 5.
500.00  399.00 
Promo

Płodność i ciąża

MALE DIAGNOSTIC TEST

530.00 

Płodność i ciąża

Kariotyp z limfocytów

385.00 Zestaw pobraniowy – „Zestaw Moje DNA”
do badań genetycznych na ślinę – INVICTA