Badania genetyczne W NiepłodnośCI

Niepłodność o podłożu genetycznym u kobiet i mężczyzn dotyczy ok. 30% par borykających się z trudnościami z poczęciem dziecka.

Istotną przyczyną występowania niepłodności jest profil genetyczny pacjenta. Niekorzystny wariant sekwencji genów związanych z procesami wpływającymi na zdolności reprodukcyjne prowadzi do zwiększonego ryzyka wystąpienia zaburzeń, a nawet całkowicie uniemożliwia posiadanie potomstwa

Na podstawie wyników badań specjalista będzie w stanie ocenić przyczynę problemów i zaplanować właściwe działania medyczne lub w przypadku wątpliwości zaproponuje konsultację genetyczną oraz dodatkową, pogłębioną diagnostykę.

1

Zamów badanie online w sklepie internetowym. Zestaw pobraniowy zostanie dostarczony pod wskazany przez Ciebie adres na koszt Laboratorium INVICTA.

2

Oddaj próbkę śliny do zestawu pobraniowego a następnie wyślij zestaw do laboratorium kurierem. Koszt transportu pokrywa Laboratorium INVICTA.

3

Po maksymalnie 14 dniach otrzymasz elektrorniczny dostęp do Spersonalizowanego Raportu Genetycznego.

Laboratorium Genetyczne INVICTA.
Jakość i wiarygodność bez kompromisu.

Laboratorium Genetyczne istnieje od 2001 roku i jest liderem w zakresie kompleksowych analiz DNA. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zdobywanemu w Polsce i w ośrodkach międzynarodowych, nowoczesnym technologiom oraz innowacyjnemu systemowi kontroli, naszym Klientom i Pacjentom oferujemy badania o najwyższym poziomie jakości.

Dowiedz się więcej


Najczęściej wykonywane badania

Promo
750.00  499.00 
Promo
750.00  549.00 
Promo
500.00  449.00 
Promo

Płodność i ciąża

MALE DIAGNOSTIC TEST

530.00 

Płodność i ciąża

Kariotyp z limfocytów

499.00 Zestaw pobraniowy – „Zestaw Moje DNA”
do badań genetycznych na ślinę – INVICTA