Badania DNA pod kątem predyspozycji do nowotworów dają informację o ewentualnym ryzyku wystąpienia choroby. Wynik umożliwia podjęcie odpowiednich działań profilaktycznych w kierunku wykrycia groźnych zmian na wczesnym etapie ich rozwoju.”

DLACZEGO WARTO WYKONAĆ
BADANIE PREDYSPOZYCJI GENETYCZNYCH do nowotworów?

 

Dzięki wiedzy jaką otrzymasz wykonując badanie
– razem ze swoim lekarzem będziecie mogli skutecznie zminimalizować ryzyko pojawienia się choroby. 

 

 Informacja o tym, że jesteś nosicielem mutacji nie oznacza, że nowotwór się pojawi.
We współpracy z lekarze możecie przygotować działania prewencyjne, które mogą obejmować między innymi działania:

Zmiana trybu życia- Możesz zmienić tryb życia w taki sposób, żeby zminimalizować prawdopodobieństwo pojawienia się choroby nowotworowej – zmieniając np. dietę oraz minimalizujący czynniki środowiskowe.

 

Będąc osobą świadomą ryzyka wystąpienia choroby możesz zadbać o odpowiednio częste badania diagnostyczne. Dzięki temu nawet w przypadku pojawienia się choroby – szansa na całkowite wyleczenie będzie bardzo duża.

 

Zgodnie z aktualnymi badaniami naukowymi, uważa się, że niektóre leki i medykamenty mogą skutecznie obniżać prawdopodobieństwo wystąpienia nowotworu.

Jak wykonać badanie

1

Zamów badanie online w sklepie internetowym. Zestaw pobraniowy zostanie dostarczony pod wskazany przez Ciebie adres na koszt Laboratorium INVICTA.

 

2

Oddaj próbkę śliny do zestawu pobraniowego a następnie wyślij zestaw do laboratorium kurierem. Koszt transportu pokrywa Laboratorium INVICTA.

 

3

Po maksymalnie 14 dniach otrzymasz elektroniczny dostęp do Spersonalizowanego Raportu Genetycznego.

Laboratorium INVICTA

 

Laboratorium Genetyczne INVICTA.
Jakość i wiarygodność bez kompromisu.

Laboratorium Genetyczne istnieje od 2001 roku i jest liderem w zakresie kompleksowych analiz DNA. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zdobywanemu w Polsce i w ośrodkach międzynarodowych, nowoczesnym technologiom oraz innowacyjnemu systemowi kontroli, naszym Klientom i Pacjentom oferujemy badania o najwyższym poziomie jakości.

 

Najczęściej zamawiane badania

 

Zestaw pobraniowy
do badań genetycznych na ślinę – INVICTA