Top Genetics – powszechny dostęp do badań

Witaj w Top Genetics – systemie wysyłkowym, w którym możesz zamówić badanie do samodzielnego pobrania materiału w domu lub w najbliższym gabinecie ginekologicznym.

Sprawdź, jak to działa!

Jakie badania możesz zamówić w Top Genetics? 

Zakres naszej oferty jest szeroki – dbamy o płodność, badamy predyspozycje do chorób genetycznych i onkologicznych, np.:

  • badania predyspozycji do chorób zakrzepowo-zatorowych,
  • badania predyspozycji onkologicznych do rozwoju nowotworów o różnej lokalizacji,
  • genetyczna diagnostyka niepłodności żeńskiej i męskiej,
  • genetyczna diagnostyka infekcji dróg moczowo-płciowych.

Proste, szybkie, bezbolesne

Badania wysyłkowe, które możesz zamówić w Top Genetics nie wymagają pobierania krwi. Wystarczy próbka śliny lub wymaz pobrany w gabinecie lekarskim w przypadku badań infekcji dróg moczowo-płciowych. 

Pobranie próbek jest niezwykle proste. Aby jeszcze dodatkowo ułatwić Ci to zadanie, do każdego zestawu dołączamy przejrzystą instrukcję. Po wykonaniu badania, spakuj próbki i odeślij do nas na wskazany adres. 

Badania wybranych mutacji robimy w 14 dni, a sekwencjonowanie całych lub paneli genów w czasie do 90 dni

Wygodny dostęp do wyników

Sprawdzenie wyników badań odbywa się w sposób wygodny i szybki. Skorzystaj z platformy MediPoint.pl i zyskaj łatwy dostęp do informacji o Twoim zdrowiu.

Najwyższa jakość oraz pewność

Badania realizujemy na miejscu, w Polsce, w naszych Laboratoriach INVICTA. Nasza kompleksowa oferta badań w kierunku predyspozycji genetycznych oraz genetycznego podłoża chorób otwiera przed naszymi Pacjentami zupełnie nowe możliwości w zakresie profilaktyki. Wieloletnie doświadczenie zdobywane w Polsce i ośrodkach międzynarodowych, korzystanie z nowoczesnych technologii oraz innowacyjny system kontroli to czynniki stanowiące solidny fundament naszych działań.

Certyfikaty i systemy kontroli

Jakość i wiarygodność wyników potwierdzają polskie i zagraniczne certyfikaty. Laboratoria INVICTA przechodzą cykliczne audyty, a wiedza i umiejętności pracowników są na bieżąco weryfikowane przez zewnętrznych ekspertów.

Polityka prywatności

Informacje dotyczące Polityki prywatności dla sklepu www.topgenetics.pl. Zapewniamy łatwy i bezpieczny dostęp do Twojego konta, szyfrowany protokołem ssl.

Polityka prywatności >>>

Jeżeli masz dodatkowe pytania, napisz do nas